O nás

Naše jednotka se soustředí na poskytnutí serious-fun zážitků se zdravou dávkou Mil-Simu - po vzoru ShackTacu ale v Československém prostředí. Vetšinou hrajeme na jeden život a vždy z pohledu první osoby. Naše mise jsou řízeny Diem v kombinaci s předpřipraveným frameworkem a prací v editoru.

Nedržíme se striktně jedné vybrané jednotky, národa či éry. Hrajeme za různé národy, typy jednotek, tudíž každá mise je jedinečným zážitkem. Skupina též nabízí plejádu nepovinných výcviků, pomineme-li ZAV(Základní Arma Výcvik, kterým prochází všichni nováčci), jako je Adv. Medical, CQB/FIBUA, Vozidla, Helikoptéry, Air. Ins., Fixed Wings, JTAC, Mortars/Artillery, Sniper+Spotter výcvik až po Mission Maker.

Drtivou většinu času máme mise namísto výcviku, tudíž žádný strach, že by se v naší skupině drillovaly ty samé procedury pořád dokola a dokola namísto "opravdového" hraní. Hratelné pozice na našich misích jsou závislé za jakou frakci a jednotku se zrovna hraje. Některé pozice mohou vyžadovat splněný výcvik - většinou se jedná o vysoce specializované pozice jako je zdravotnický personál, JTAC a tak dále. Mise máme průměrně skoro každý den kromě úterý, které je dedikované pro výcviky - většinou se v tento den pořádá Základní Arma Výcvik pro nováčky.

Další informace

Čas kdy hrajeme: 19:00-22:00
Modpacky: Moderna, Cold War(Včetně Vietnamu), WW2, Sci-Fi
Radio addon: TFAR
Medical addony: ACE3 + KAT
Komunikaci primárně řešíme přes náš Discord
Případně přes náš TeamSpeak
Náborové video naleznete zde

Povinnosti členů

Přečíst "Desatero pro nováčky!".
Mít nainstalovány nejnovější addony podle návodu, který naleznete v Diskuze > Addony a Servery > Návod na instalaci addonů.
Do 8 týdnů od příchodu do skupiny splnit Základní Arma výcvik (ZAV).
Alespoň jednou za dva měsíce se zúčastnit oficiální akce.
Omlouvat se v době nepřítomnosti.
Mít všude stejný nick po celou dobu.
Řídit se pravidly.

Najdete nás

Task Force Roddenberry © 2022. Všechna práva vyhrazena.